Deze versie van Internet Explorer wordt niet meer ondersteund!

Om deze site goed te bekijken moet je upgraden naar één van onderstaande browsers:

Home KNLTB Competities Najaarscompetitie

KNLTB najaarscompetitie

Afdrukken

Poule-indeling najaarscompetitie 2019 bekend

De inschrijving voor de KNLTB najaarscompetitie van 2019 is gesloten.  De KNLTB heeft de poule-indeling bekend gemaakt, zie onder de teams met links naar de poules.

Belangrijkste competitieregels:

  • Verkort spelen, invalregels en gebruik van MijnKNLTB zoals hier beschreven.
  • In de najaarscompetitie mag een wedstrijd in overleg met de tegenstander uitgesteld worden naar een nieuwe datum, zo lang die maar voor de laatste speeldag ligt.

Teamindeling:

Vrijdagmiddag HD 50+ 2e kl. (team 1) Vrijdagmiddag HD 50+ 2e kl. (team 2)
Rob Limburg © Luuk van Gaalen ©
Rinus Feijen Peter Weekers
Joop Kampert Frans van Boxtel
Gerard Brinkman Gerard Mesman
Cees Doesburg Jan Martens
Johan Koks Lambert Coolen
  Johan Lormans
   
Vrijdagavond GD 17+ hoofdkl. (team 1) Vrijdagavond GD 35+ 2e kl. (team 1)
Kay Martens © Hans Kollenburg ©
Patrick Stultiens Ellen de Leeuw
Cas van de Wiel Yvonne Kollenburg
Jani Peters Gemma van Rooij
Josien Penninx Erwin van Melis
Susanne Lenders Henk van Dooren
Ruben Visse  
   
Vrijdagavond HD 17+ 2e kl. (team 1) Vrijdagavond DD 17+ 3e kl. (team 1)
Frank Mesman © Liane Bosman ©
Hans Soeterboek Maud Colsters
Marco de Greef Daniëlle Mijs
Reggy Verbist Iris Kox
Sandor Luiken Manou Meurs
Peter van Luyn Miranda Vereggen
  Gerda Lukkien
  Ginny van Egdom
   
Vrijdagavond DD 35+ 2e kl. (team 1) Vrijdagavond DD 35+ 2e kl. (team 2)
Wendy Rovers © Sandra Vogels ©
Ingrid Tempelaars Tineke van den Broek
Patricia van de Rijt Tanja Heijmans
Barbara Rehorst Irma van Baak
Carin Thur Carla van Riet
  Sandra Trimbach
   
Vrijdagavond DD 35+ 3e kl. (team 3) Vrijdagavond DD 35+ 3e kl. (team 4)
Maria Bogaerts © Marlies van Loenhout ©
Wilma van Vroonhoven Mariska Kuiper
Monique Hezius Matti van Dulmen
Carolien Giesen Karin Paardekooper
Margo de Laat Ellen Roelofs
Anne-Marie Hermsen Ilse Koning
  Matti van Dulmen

 

Zaterdag herendubbel 17+ 2e klasse (team 1) Zondag damesdubbel 2e klasse (team 1)
Pieter Neggers © Stefanie Leenheers ©
Ben Kruizinga Liesbeth van de Looij
René van Dinther Noortje van Hooff
Rini Klaassen Cindy Companje
John de Greef Bea Meurs
Arjen Kaiser Evelien Kraus
   
Zondag gemengd 4e klasse (team 1) Zondag gemengd gemengd 4e klasse (team 2)
Daan van der Horst © Robert van den Broek ©
Margo Spoelder Inge Kollenburg
Dennis Spoelder Gabi Drijfhout
Loes Reijnen Daan van Dam
Els Roosenbeek Joost Brilman
Cees Kamsteeg Ruud Flachs

 

Ook dit jaar geldt net als in de voorjaarscompetities dat bij iedere dubbelpartij een wedstrijdtiebreak (10 punten) als vervangende beslissende (derde) set wordt gespeeld.  Zie voor de verdere regelgeving het competitiereglement

Competitiesoorten en starttijden:

competitiesoort wedstrijden starttijd
donderdagmorgen damesdubbel 17+  4DD 10.00
vrijdagmiddag gemengd dubbel 50+ 2GD, DD, HD 11.00-13.00
vrijdagmiddag herendubbel 50+ 4HD 11.00-13.00
vrijdagmiddag damesdubbel 50+ 4DD 11.00-13.00
vrijdagavond gemengd dubbel 17+ 2GD, DD, HD 19.00
vrijdagavond gemengd dubbel 35+ 2GD, DD, HD 19.00
vrijdagavond herendubbel 17+ 4HD 19.00
vrijdagavond herendubbel 35+ 4HD 19.00
vrijdagavond damesdubbel 17+ 4DD 19.00
vrijdagavond damesdubbel 35+ 4DD 19.00
zaterdag gemengd 17+ DE, HE, GD, DD, HD 9.00-16.30
zaterdag gemengd dubbel 17+ 2GD, DD, HD 9.00-16.30
zaterdag heren 17+ (4HE 2HD) 4HE, 2HD 9.00-16.30
zaterdag herendubbel 17+ (4HD) 4HD 9.00-16.30
zaterdag herendubbel 17+ 4HD 9.00-16.30
zaterdag dames 17+ (4DE 2DD) 4DE, 2DD 9.00-16.30
zaterdag dames 17+ (2DE 3DD) 2DE, 3DD 9.00-16.30
zaterdag damesdubbel 17+ 4DD 9.00-16.30
zondag gemengd DE, HE, GD, DD, HD 9.00-16.30
zondag heren 4HE, 2HD 9.00-16.30
zondag herendubbel 4HD 9.00-16.30
zondag dames 4DE, 2DD 9.00-16.30
zondag damesdubbel 4DD 9.00-16.30
zondag 8&9 2 dubbels 17.00-20.00

De 8&9 competitie is voor speelsterkte 8 en 9 en geschikt voor iedereen die net begonnen is met tennis of voor degenen die graag competitie spelen op zijn/haar eigen niveau. Er worden twee dubbels gespeeld, waarin alle combinaties mogelijk zijn (DD, HD, GD). Zo kan het voorkomen dat twee vrouwen spelen tegen een man en een vrouw of tegen twee mannen. Een team bestaat uit minimaal 3 spelers.

Zoals vorig jaar geldt net als in de voorjaarscompetities dat bij iedere dubbelpartij een wedstrijdtiebreak (10 punten) als vervangende beslissende (derde) set wordt gespeeld.  Zie voor de verdere regelgeving het wedstrijdbulletin en het competitiereglement

Speeldata:

speeldag 1 2 3 4 5 6 7
donderdag 12 sep 19 sep 26 sep 3 okt 10 okt 17 okt 24 okt
vrijdag 13 sep  20 sep   27 sep   4 okt   11 okt   18 okt   25 okt  
zaterdag 14 sep 21 sep 28 sep 5 okt 12 okt 19 okt 26 okt
zondag 15 sep 22 sep 29 sep 6 okt 13 okt 20 okt 27 okt


Robert van den Broek

Ronald Otten

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 
Laatst aangepast op donderdag 12 september 2019 08:37  
Metzpoint sponsor:
Banner